CorvosCombat Brazilian Jiu Jitsu BJJ MMA İstanbul Türkiye

Hakkımızda

Türkiye’nin önde gelen MMA ve BJJ ailesi Corvos Combat’ın resmi web sitesine hoşgeldin.

Corvos gerek amatör gerekse profesyonellere eğitim veren uluslararası bir Türk BJJ & MMA takımıdır.

Uluslararası arenadaki başarıları defalarca aldığı madalyalar ve elde ettiği sonuçlarla kanıtlanmış olan Corvos Combat ekibi olarak, insanların içindeki potansiyeli ortaya çıkarıyor, geleceğin şampiyonlarını yetiştiriyoruz. Ülkemizin MMA (Karma Dövüş Sanatları) ve BJJ (Brazilian Jiu Jitsu) alanında “ilk”lerini gerçekleştiren eğitim kadromuzla en modern yöntemleri kullanarak dünya standartlarında eğitim veriyoruz. Amacı ister profesyonel olarak dövüşmek, ister kendini savunmayı öğrenmek, isterse de kendi potansiyelini keşfetmek olsun, tüm öğrencilerimize hedeflerine ulaşabilecekleri sıcak ve arkadaşça bir ortam sunuyor, kendilerini geliştirmelerine destek oluyoruz. Öğrencilerimizin bireysel olarak gelişimlerini yakından takip ediyor, hedefleri doğrultusunda yönlendirme yapıyoruz.

İstanbul Zincirlikuyu’da yer alan merkezimiz Corvos Combat’a ulaşmak artık çok daha kolay. Deneme dersi randevusu için bizimle irtibata geçebilir, kendi BJJ ve MMA yolcuğunun ilk adımı atabilirsin!

CORVOS EĞİTİMİYLE BİR ADIM ÖNDE OL

Corvos Combat ekibi olarak toplu ve özel olarak düzenlediğimiz derslerimizde öğrencilerimize MMA ve BJJ’in inceliklerini öğretiyoruz. Sporumuzdaki gelişmelerin yanı sıra, sağlıklı yaşam ve beslenme konusundaki son trendleri yakından takip ediyor ve öğrencilerimize aktarıyoruz. Öğrencilerimiz mat üstünde ve mat dışında daha sağlıklı ve daha mutlu bir yaşam sürmeleri bizim en büyük önceliğimiz.

Sürekli güncellenen web sitemiz üzerinden takip edilebilen grup ve bireysel derslerimizde sen de tecrübeli eğitmelerimiz tarafından tüm detayları öğretilen teknikleri öğrenebilir, geleceğin yıldızlarıyla beraber çalışma fırsatını yakalayabilirsin. Dünyanın en iyi atletlerini yetiştirmek için çıktığımız yolculuğumuza sen de davetlisin!  

İŞİ USTASINDAN ÖĞREN

Bizi olduğumuz noktaya getiren, alanımızdaki uzmanlığımız ve hedeflerimize ulaşmak için uyguladığımız yöntemlere kattığımız kendi perspektifimiz. Corvos Combat ekibine katılarak, Türkiye’nin ilk 1 derece IBJJF Brazilian Jiu Jitsu siyah kemeri olan eğitmenimiz Burak Değer Biçer’in engin teknik repertuarından ve deneyimlerinden faydalanabilirsin. Siyah kemerini Brezilya’da, dünya şampiyonu Ricardo “Ricardinho” Vieira’dan alan ve Türkiye’nin uluslararası ilk madalyalarını kazanan Burak Değer Biçer aynı zamanda ülkemizin en başarılı MMA dövüşçülerini yetiştiriyor. 

Dünyaca ünlü MMA ve BJJ atletleri de Türkiye’de çalışmak ve bilgilerini paylaşmak için Corvos Combat’ı tercih ediyor. Corvos Combat’ı ziyaret edenler arasında BJJ dehası Mendes kardeşler ve Strikeforce şampiyonu ve UFC dövüşçüsü Jake Shields bulunuyor. Unutma! Corvos Combat ekibiyle işi ustalarından öğreneceksin.